קאשבק – לקנות בכרטיס אשראי ולקבל את הכסף שלנו בחזרה

החלום של רבים מאיתנו הוא לבצע עסקה, אבל לא לשלם את הסכום המלא עבורה או לחילופין, לקבל חלק מסכום הכסף בחזרה. במקום שאנחנו נשלם וזהו, נוכל לקבל החזר על חלק מסוים מהעסקה, בין אם זה באופן ישיר או עקיף.

זה הרעיון שעומד מאחורי קאשבק. כשאנחנו עושים עסקה באשראי, אזי שקיימת אופציה דרך כרטיס זה, לקבל החזר כספי מסוים על העסקאות שביצענו. ככל שאנחנו מבצעים יותר עסקאות, כך נקבל סכומים גדולים יותר ונוכל להשתמש בהם לצרכים שונים, על פי תנאי שימוש בכרטיס ותנאי התוכנית. אופציה זו יכולה להטיב עם כל אחד, בין אם הוא מבצע עסקאות גדולות באלפי שקלים ובין אם הוא מבצע עסקאות קטנות של עשרות ומאות שקלים. בטווח ארוך הוא יוכל ליהנות מהחזר כספי משמעותי.

חשוב לציין, לא מדובר על כסף שנכנס לחשבון הבנק וניתן לעשות בו שימוש לכל דבר. מדובר על סכום כסף שמתפנה בשביל הטבות והנחות שונות. לדוגמא, אם עושים עסקאות בכרטיס קאשבק שכולל נקודות טיסה והזמנת חדר בבית מלון, אזי שאפשר לקבל כסף דרך נקודות שיאפשרו לרכוש כרטיסים במחירים זולים ביחס למחיר האמיתי שלהם.

איך נהנים מזה וכיצד אפשר להשתמש בכסף?

כרטיס קאשבק הוא כרטיס אשראי שניתן לעשות בו שימושים שונים על פי הצורך. רכישות והזמנות של מוצרים ושירותים. על כל רכישה והזמנה שמבצעים, מקבלים נקודות אשר ניתן לגלם אותם מבחינה כספית לצרכים שונים על פי תנאי הכרטיס והתוכניות שהוא כולל. זה יכול להיות לצורכי קניות וזה יכול להיות גם לצורכי חסכון והשקעות.

בצורה כזו, אפשר למעשה ליהנות מהכסף פעמיים. פעם אחת בזמן הרכישה ופעם אחת כשמשתמשים בהטבה שהכרטיס מייצר. צריך לומר, הרבה פעמים אותה הטבה שהכרטיס מעניק, היא משהו שאנחנו לא היינו חושבים עליו ולא היינו עושים ומשתמשים בו. לכן, יש יתרון מסוים בכך שאנחנו בוחרים להשתמש בכרטיס קאשבק, במובן הזה שהוא מגלה לנו אפשרויות ומייצר לנו הזדמנויות שלא חשבנו עליהם קודם לכן.

באופן טבעי, ככל שמבצעים יותר עסקאות כך השימוש בכרטיס הופך להיות משתלם יותר וכך אנחנו גם יכולים להפיק תועלת רבה יותר מהטבות שהוא מספק לנו. זה הרבה יותר משמעותי כשמדובר על עסקה בעשרות אלפי שקלים מאשר עסקה במאות שקלים. עם זאת, באופן מצטבר, גם עסקאות קטנות יכולות בסופו של דבר לייצר הטבות משמעותיות.

לסיכום, קאשבק הוא כלי אידיאלי שיכול לעזור לנו להגיע לפתרונות יעילים מבחינה כלכלית בדרכים שונות, כולל דרכים שלא חשבנו עליהם. החוכמה היא לדעת לבחור את הכרטיס שיספק לנו את האפשרויות הטובות ביותר, להתעדכן כל הזמן בהטבות ובאפשרויות שעומדות בפנינו, ובסופו של דבר, להשתמש במה שהכרטיס מייצר עבורנו בצורה נכונה ויעילה.

כרטיס אשראי

כרטיס אשראי
שתפו פוסט זה