ניתוח השתלת חניכיים

לא מעט מאיתנו סובלים מסיטואציה של נסיגת חניכיים שגורמת לא רק לתחושה לא נעימה וטובה אלא גם לבריאות לקויה וחלל פה שאינו אסתטי. כיום הפתרון הוא ניתוח השתלת חניכיים הנחשב להליך רפואי חדשני ואיכותי שמסייע לשיקום החניכיים ולהחזרת החיוך המושלם תוך שמירה על הבריאות. מה הכי חשוב לדעת על ניתוח זה ולמה אין באמת סיבה לחשוש מכך? הנה כל המידע.

ניתוח השתלת חניכיים – למה מגיעים לכך שצריך אותו?

נסיגת חניכיים היא תופעה שכיחה שיכולה לנבוע ממגוון סיבות כמו מחלת חניכיים מתקדמת, צחצוח אגרסיבי, טראומה, טיפולי שיניים ואפילו גנטיקה. התוצאה היא שורשי שיניים חשופים, רגישות לחום וקור, כאבים, ואפילו סכנת אובדן שיניים. השתלת חניכיים היא הליך כירורגי פשוט ויעיל שמחזיר את החניכיים למקומן הטבעי, מגן על השיניים, ומשפר את מראה החיוך שלכם. ההליך מתבצע בהרדמה מקומית, וההחלמה מהירה וקלה. במהלך ההליך רופא השיניים המומחה המלווה אתכם ייקח רקמת חניכיים בריאה מאזור אחר בפה שלכם, או ישתמש בחומר השתלה מתקדם וישתיל אותה באזור הנסיגה. הרקמה החדשה תתחבר לחניכיים הקיימות ותיצור חיבור חזק ובריא, שיחזיר לחניכיים שלכם את המראה המלא והבריא שלהן. חשוב אם כן שתשימו לב שאתם אכן מטופלים על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום על מנת שהתהליך יעבור באופן חלק. חשוב להקשיב להוראות והנחיות הרופאים המטפלים ולעשות כל שניתן על מנת שתעברו תהליך החלמה קל ומהיר. 

כיצד מתבצע תהליך ההחלמה?

ההחלמה מניתוח זה היא מהירה וקלה. תוך זמן קצר תוכלו לחזור לשגרה שלכם וליהנות מחיוך בריא ויפה יותר, ללא כאבים או רגישות. חשוב להבין שהתופעה של נסיגת חניכיים היא לא גזירת גורל ושאין להתפשר על איכות החיים. ניתוח השתלה הוא פתרון איכותי וכיום גם חדשני. אתם מוזמנים לצור קשר עוד היום עם מרפאת השיניים של ד"ר ברנרד דהן, ממרפאות השיניים המובילות בישראל, וליהנות משירות אדיב וסבלני לצד מקצועיות ברמה גבוהה. הצוות הרפואי המקצועי ממתין כבר כעת לסייע לכם. 

 

שתפו פוסט זה