שיווק רופאים: כיצד רופאי שיניים יכולים להגדיל את כמות המטופלים?

בחירת רופא שיניים היא ככל הנראה הבחירה החשובה ביותר שאותה כל מטופל יעשה. לכל אחד מאיתנו אמור להיות רופא שיניים שאליו הוא יפנה כאשר מתעוררות בעיות. האם אתם יכולים להתפשר על הידע או ההבנה של רופא השיניים? התשובה היא שלילית. תרצו לדעת כי אתם שמים את האחריות בידיים הכי טובות שיש. שיווק רופאים בתחום רפואת השיניים זו הדרך היחידה להתבלט על פני האחרים. אנו כאן ננסה להסביר לכם כיצד רופאי שיניים יכולים לשווק את עצמם ולהגדיל את כמות המטופלים שלהם.

 

תפרסמו תמונות לפני ואחרי טיפולים

יש לכם מטופלים שסיימו את הטיפול ממש לאחרונה? בשונה מטיפולים אחרים, טיפולי שיניים הם טיפולים שקל מאוד לבחון אותם. בין אם מדובר על השתלת שיניים, יישור שיניים, הלבנת שיניים או כל טיפול דומה. ברגע שרופאי השיניים יפרסמו תמונות לפני ואחרי טיפולים יהיה ניתן למדוד את התוצאה הסופית. שיווק רופאים בתחום הזה מתחיל מבחינת התוצאה הסופית אותה ניתן להשיג. ברגע שהתוצאה הסופית תהיה מדהימה, לא יהיו ספקות לגביה.

תנצלו את הרשתות החברתיות

הרשת החברתית היא ככל הנראה הקלף החזק ביותר שיש לכם ביד. על מנת שתוכלו להגיע ללקוחות חדשים יהיה עליכם להשתמש בה ביתר שאת. עם פרסום נכון ברשת החברתית תראו איך עוד לקוחות חדשים פונים אליכם. שיווק רופאים בתחום רפואת השיניים ברשת החברתית יחשוף אתכם לעולמות חדשים. כאלה שאולי לא הייתם מכירים אילולא הייתם מבצעים את הקידום הספציפי הזה. הרשת החברתית יכולה להיות קלף המפתח לעומת רופאי השיניים האחרים.

 

תספקו מענה אונליין ללקוחות

לא מן הנמנע כי לאורך הדרך יעלו לא מעט שאלות בקרב לקוחות פוטנציאליים. עליכם להראות כי אתם זמינים גם בפלטפורמות המקוונות אותן הקמתם. תדאגו כי אחד הרופאים יענה על השאלות של המטופלים דרך האתר או ברשתות החברתיות. ברגע שתראו כי אתם זמינים בכל הפלטפורמות יהיה קל להוציא מהאפשרות הזו את מירב התועלת. נדגיש כי המענה חייב להיות ממוקד ומהיר, כפי שאתם עונים ללקוחות הפוטנציאליים שמחייגים אליכם.

שתפו פוסט זה