הכירו את הפתרון של השתלות שיניים ביום אחד

בעידן שבו אנו חיים, חלק בלתי נפרד מהדימוי העצמי של אדם והיכולת בה הוא מנהל אינטראקציות עם החברה הוא הופעתו החיצונית שכן, ב-2023 קיימת חשיבות רבה להופעתו של אדם. חלק ניכר משיפור של אותה הופעה חיצונית מדוברת הוא שמירה על שיניים ישרות ויפות – הרי מי לא היה רוצה להציג שיניים מרשימות כאשר הוא מחייך? ובכן, עבור אלו שיש להם שיניים עקומות או חסרות, הטיפול של השתלת שיניים הוא הפתרון היעיל ביותר, אם כי לעיתים מדובר על תהליך ארוך ומייגע. בדיוק לשם כך, קיים פתרון מסוג השתלות שיניים ביום אחד, עליו נסביר לכם בכתבה זו.

מה זה השתלות שיניים ביום אחד ואיך זה עובד?

בעת בה אנו מדברים על השתלות שיניים, חשוב קודם לכן להסביר בדיוק כיצד הדבר עובד. בעוד כי השתלת שיניים רגילה היא תהליך ארוך ומייגע שיכול להימשך תקופה ארוכה למדי, האופציה האלטרנטיבית של השתלות ביום אחד מאפשרת לכל אלו שרוצים להשיג את השיניים שחלמו עליהם להגיע אל התוצאה בזמן קצר מכפי שחשבו שאפשרי. חשוב לציין כי קיים מגוון סוגי טיפולים כאשר מדובר על טיפול השתלות שיניים ביום:

• השתלה מיידית

במסגרת השתלה מיידית, עוקרים כבר באותו היום את השן ומתקינים במקומה שתל דנטלי באותו המכתש שנוצר. לאורך הזמן, השתל "נקבר" כאשר החניכיים יכסו אותו, כך שהוא ישתלב בצורה טבעית וכמעט לא מורגשת בחלל הפה. יתרון מובהק של שיטה זו הוא קיצור משמעותי בזמני ההמתנה שבין העקירה להשתלה, אם כי חשוב לציין שמדובר על פתרון שהוא לא בהכרח אסתטי, לפחות לא עבור האזור בו העקירה מתבצעת.

• העמסה מיידית

מבצעים התקנה של שתל דנטלי ולאחר מכן, מרכיבים כתר זמני. מדובר על פתרון שכיח ופופולרי מאוד, בין היתר מאחר והוא עונה גם על הצורך האסתטי, בייחוד עבור קדמת הלסת העליונה. עם זאת, חשוב מאוד להבהיר כי סוג טיפול זה אינו מתאים לכל מטופל מאחר והוא תלוי במצב רקמות הפה. נוסף על כך, חשוב מאוד לציין כי מספר חודשים לאחר סיום טיפול של העמסה מיידית, יהיה צורך בהתקנה של כתר קבוע.

• השתלות שיניים ביום אחד בלבד

הטיפול המרכזי שעליו מבוססת כתבה זו. למעשה, במסגרת של טיפול השתלות ביום אחד מתבצעת עקירה (במידת הצורך כמובן), כאשר לאחר סיום העקירה יותקנו שתלים דנטליים ובנוסף אליהם, יבנה שיקום זמני נשלף או קבוע. טיפול זה מותנה בהתאמה, כאשר יהיה צריך לבחון את העניין בהינתן מעקב מצידו של רופא שיניים מומחה, אם כי חשוב גם לציין שטיפול זה בדרך כלל מבוצע במקרים בהם יהיה צורך בשיקום של קשת שלמה.

למי זה מתאים?

טיפול השתלה של השיניים ביום אחד יכול להיות הפתרון המושלם עבור קשת רחבה מאוד של אנשים שמחפשים אחר הפתרון הזריז והיעיל ביותר שיקנה להם את החיוך המושלם שעליו הם חולמים. אולם, חשוב מאוד לציין כי על מנת שתוכלו לבחון את התאמתכם לטיפול וכן גם להיות בטוחים כי אתם עורכים טיפול מקצועי, תצטרכו להיעזר בשירותיו של רופא שיניים מומחה ומנוסה.

איך בוחרים רופא שיניים?

בחירת רופא שיניים מומחה היא בחירה שאינה קלה כלל, אך כאשר תעקבו אחר המלצות שונות ברחבי הרשת אין ספק כי תוכלו להגיע בצורה נוחה יותר אל הבחירה הנכונה עבורכם. כמו כן, כדאי לציין כי אחד הרופאים המומלצים בתחום זה הוא ד"ר פורמן שכן, מדובר על רופא מומחה בעל ניסיון מעמיק ונרחב של שנים בתחום הרפואה הדנטלית. לפי כך, במידה ואתם מחפשים אחר רופא מומחה שיסייע לכם וילווה אתכם בתהליך של השתלות שיניים ביום אחד – ד"ר פורמן במרפאת פרמון קליניק הכתובת שלכם להשתלות.

השתלות שיניים

השתלות שיניים
שתפו פוסט זה