מרפאת השיניים שלכם – לכל סוגי הטיפולים

שיניים הם מהאיברים בגוף שמהם הכי קל להתעלם ולהזניח. לא לצחצח כמו שצריך, לא ללכת לשיננית ולא לעשות ביקורת פעם בשנה לפחות. בעוד שרובנו לא תמיד מקפידים על בריאות השיניים שלנו, מאוד חשובה לנו האסתטיקה והנראות שלהם. תשאלו כל מי שרוצה לעבור ראיון עבודה ופוחד שהשיניים שלו לא לבנות לגמרי, או דוגמנית שמוכרחה לחייך את החיוך המושלם בכל תמונה וחוששת שהן לא מספיק ישרות ונקיות.

בריאות השיניים חשובה עד מאוד, לא פחות משום איבר אחר בגופנו. עלינו לעבור תהליכי ביקורת רופא שיניים לעתים יותר תכופות ולבקר במרפאת השיניים עוד לפני שנזק משמעותי מתחולל לנו בחלל הפה. ביקור אצל רופא שיניים במודיעין קרוב לבית זה מה שאתם צריכים לשקול בהקדם!

אילו טיפולים עושים במרפאת שיניים?

מרפאת שיניים במודיעין שמחה להציע לכם שירותי טיפולי שיניים בכל הרמות ומכל הסוגים. צוות המומחים שלנו כולל רופא שיניים במודיעין וצוות עזר רפואי מיומן ומנוסה שידע לטפל בפה שלכם בצורה הכי מקצועית וטובה שיש.

מרפאת שיניים במודיעין מציעה מגוון טיפולים כמו למשל טיפול בסתימות, טיפול במחלות חניכיים, טיפול שורש, רפואת שיניים לילדים ונוער, שיקום הפה, יישור ואסתטיקה של השיניים ועוד.

הדבקה וציפוי שיניים

הדבקת שיניים הינה טכניקה בה מתקנים פגמים בשיניים, וזאת על מנת להעניק לכם חיוך יפה ושלם. זה רלוונטי בעיקר למקרים בהם השיניים סדוקות, שבורות או רקובות. ההדבקה כוללת מריחת חומר מיוחד בצבעה של השן שלכם על גבי השיניים הפגומות והקשחת החומר לאחר מכן.

כתרים דנטליים

כתר דנטלי זה תותב שמחליף את חלקו הגלוי של השן, ומתפקידו להעניק יציבות וחיזוק לבסיס השן, החזרת הצורה המקורית ושיפור המראה שלה. ניתן לבחור מבין כמה סוגים של חומרים להם יתרונות שונים.

התקנת גשר דנטלי

ישנם כל מני סוגי גשרים עם תכליות שונות. יש גשר המיועד ליישור השיניים למי שהן גדלו לא כל כך ישרות מקטנות. יש גם גשר דנטלי, שזה מבנה מיוחד שממוקם בין שני כתרים דנטליים, והוא למעשה ממלא את הרווח בין שיניים חסרות. הוא מיוצב בעזרת שיניים אחרות, שתלים או שילוב בין השניים. גשר דנטלי כאן אצל מרפאת שיניים במודיעין תוכל להחזיר לכם את החיוך, לשפר את המראה של הפה שלכם בכל בוקר שאתם עומדים מול המראה ומחזיר לכם את הביטחון העצמי!

רפואת שיניים לילדים

מוכר וידוע מאוד הפחד הטבעי של ילדים ממרפאת שיניים. כאן רופא שיניים במודיעין ישמח להעניק לילדכם טיפול מקצועי מצד אחד אך אדיב, מרגיע ומתחשב מאוד מצד שני באופן שהילדים שלכם ירגישו הכי בטוחים ומוגנים בעולם. באמצעות אמצעים מתקדמים וטכנולוגיה משופרת, ניתן להעניק טיפולי שיניים לילדים ללא שום צורך לחשוש ולפחד. כאן הילדים שלכם יקבלו טיפול הולם במינימום חשש ופחד!

אז אם אתם צריכים טיפול מקצועי ואדיב בפה שלכם, כאן מרפאת שיניים במודיעין זה המקום! 

 

שתפו פוסט זה