יישור שיניים

כולנו חולמים על חיוך מושלם ולפעמים, המציאות היא קצת שונה, לפחות דרך העיניים שלנו. יישור שיניים הוא תהליך שעל פניו מיועד לילדים. אנחנו רואים כל הזמן ילדים עם גשר בגילאי 13 עד 18 בדרך כלל, חריגים גם יהיו בצבא עם גשר. אבל, כמה מבוגרים ראיתם עם גשר? בתור אנשים מבוגרים אנחנו מרגישים לא בנוח ללכת עם גשר, מדובר על התחייבות לשנה מינימום ברוב המקרים. כתוצאה מכך, אנחנו מתפשרים ומרגישים חוסר נוחות כל פעם שאנחנו מחייכים. עם זאת, היום יש לכם אפשרות לשנות את המצב ולהנות מיישור שיניים בלי שאף אחד ישים לב לתהליך.

 

יישור שיניים פנימי

קיימות שיטות שונות של יישור שיניים, יש יישור שיניים באמצעות קוביות (הסטנדרט), יש יישור שיניים שקוף, יש יישור שיניים פנימי ועוד טכניקות שונות. השיטה הוותיקה היא כמובן יישור שיניים באמצעות גשר וקוביות שמורכבות על כל אחת מהשיניים שלנו באמצעות דבר. ביניהם יש חוט אורתודנטי וגומיות אשר תפקידם לקבע את השיניים בצורה הרצויה. קשה מאוד להתרגל לטיפול הזה, ייקח לכם כמה שבועות ובהתחלה זה כואב. הבעיה העיקרית היא לא הכאב וזמן ההסתגלות, אלא שזה נראה לעין.

 

ישנה אפשרות חדשנית היום לעשות בדיוק אותו דבר אבל הפוך. מה זה אומר? גשר פנימי עובד על אותם אלמנטים, רק שהפעם הקוביות יהיו מודבקות על הצד הפנימי של השן. אותו תהליך קורא בגשר פנימי בדיוק, אבל הוא הרבה יותר מורכב. בעבר היה מדובר על טיפול מאוד חדשני כיוון שיש כן שוני ברכיבים ולכן, המחיר היה יקר יותר. עם זאת, עם גדילה התחרות המחיר עבור יישור שיניים פנימי הינו נמוך יותר מבעבר ומתאים לכל אחד.

 

יתרונות של יישור שיניים פנימי

היתרון המובהק של שיטה זו יהיה התוצאה. התוצאות של יישור שיניים פנימי הינן התוצאות הטובות ביותר של כל סוגי יישור השיניים שיש היום בשוק, למעט הסטנדרט שנמצא באותה רמה. השיטה כבר אינה יקרה כפי שהייתה בעבר ולכן, כל אחד יוכל להרשות לעצמו לעבור את השיטה הזאת. לוקח מעט זמן להסתגל לאופן הדיבור, אבל זה קורה עם כל גשר שנעשה. ולבסוף, היום אנחנו נעזרים ביישור שיניים אשר כולל סריקה בתלת מימד של שיני המטופל ובכך אנחנו יכולים להגיע לתוצאה מדויקת ומהירה.

 

חסרונות

החיסרון של יישור שיניים פנימי יבוא לידי ביטוי באופן הניקיון של הגשר. הבעיה העיקרית היא שאנחנו לא רואים את מה שיש בחלק הפנימי של הפה ולכן, חשוב להקפיד על צחצוח שיניים קפדני. עם זאת, כאשר אתם נפגשים עם אורתודנט מקצועי, בכל פעם שצריך לחזור לטיפול וכיוון של הגשר, הוא ינקה לכם את החלק הפנימי של הפה כדי לשמור על סטריליות.

שתפו פוסט זה